Kuracja peptydowa dr Cyj

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Dr Cyj Hair Filler innowacyjna terapia włosów

Problem łysienia może dotknąć każdego. Podczas tego procesu w krótkim czasie traci się znaczną ilość włosów. Wyróżnia się kilka rodzajów łysienia tj. łysienie androgenowe, łysienie po goleniu czy łysienie polecznicze. Pierwszy z nich spowodowany jest przez geny, dotyka głównie mężczyzn, w znacznie mniejszym stopniu kobiety. Drugi występuje w wyniku różnych chorób, np. zaburzeń autoimmunologicznych, gdy mamy do czynienia z łysieniem plackowatym. Trzeci to powikłanie powstałe np. po chemioterapii u osoby chorej na nowotwór. I choć nie ma na to skutecznego lekarstwa, to jest kilka sposobów na walkę z łysieniem, jak choćby kuracja peptydowa dr Cyj.

Kuracja peptydowa na włosy dla osób z kujawsko-pomorskiego

Mezoterapia peptydowa realizowana w Instytucie Trychologii i Medycyny Cosmedic na terenie miasta Bydgoszcz to zabieg polegający na podaniu w skórę głowy pacjentom cierpiącym na wypadanie włosów preparatu zawierającego siedem peptydów oraz kwas hialuronowy. Środki lecznicze mogą pomóc poprawić wzrost włosów, zmniejszając stan zapalny skóry głowy, a zarazem zwiększając przepływ krwi do mieszka włosowego i zwalczając wolne rodniki, które mogą prowadzić do nadmiernego wypadania włosów. Podany preparat peptydowy zaczyna działać po upływie dwóch tygodni od przeprowadzonego zabiegu. Wypadanie włosów przypisuje się efektom hormonalnym, a także wyczerpaniu białek i minerałów. Kuracja peptydowa dr Cyj zastępuje tę utratę oraz pomaga je odbudować. Posiada też pewne substancje, które blokują działanie hormonów na włosy. Zawiera czynniki wzrostu, jakie przyczyniają się do wyhodowania nowych włosów. Kuracja peptydowa przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na zabieg ten zapraszamy osoby z Białych Błot, Inowrocławia, Solca Kujawskiego, Nakła nad Notecią oraz Bydgoszczy.

Mezoterapia peptydowa skóry głowy – na czym polega?

Mezoterapia peptydowa w Instytucie Trychologii i Medycyny Cosmedic w Bydgoszczy wykonywana jest przez trychologa z wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu zabiegów iniekcyjnych na skórę głowy. Działanie to nie jest bolesne i nie wymaga znieczulenia. Warto jednak odpowiednio się do niego przygotować – dzień przed wizytą nie powinno się pić alkoholu. Kuracja dr Cyj polega na wstrzyknięciu preparatu w powierzchowne warstwy skóry właściwej. Trwa krótko, około 30 minut. Mezoterapia peptydowa skóry głowy ma na celu stymulację mieszków włosowych oraz komórek macierzystych. Dzięki przeprowadzonej kuracji następuje zahamowanie wypadania włosów, odbudowa pigmentacji, a także formowanie nowych mieszków włosa.

Kuracja peptydowa dr Cyj przeprowadzana w Bydgoszczy. Dla kogo?

Kuracja peptydowa dr Cyj jest przeznaczona dla wszystkich, którzy mają problem z nadmiernym wypadaniem włosów, chcą je zagęścić i pogrubić oraz przyspieszyć ich porost. Skorzystać z niej mogą też osoby borykające się z łysieniem androgenowym. Kuracja peptydowa dr Cyj pomaga także pacjentom po chemioterapii, którzy w wyniku intensywnego leczenia stracili swoje włosy. Zabieg przyspiesza ich rekonstrukcję, a do tego przywraca naturalną kondycję, dzięki czemu można odzyskać pewność siebie i komfort psychiczny. Kuracja peptydowa dr Cyj pielęgnuje skórę głowy, jak również pobudza krążenie krwi. Kobiety, które w czasie ciąży oraz podczas karmienia borykały się z problemem wypadania włosów, również mogą skorzystać z tego zabiegu. Mezoterapia peptydowa skóry głowy jest całkowicie bezpieczną metodą, która gwarantuje brak poważnych skutków ubocznych. Przez 24 godziny po zabiegu skóra w niektórych miejscach jest lekko pogrubiona i swędzi, ale te dolegliwości szybko mijają.

Dzięki kuracji peptydowej dr Cyj włosy:

  • szybciej rosną,
  • są bardziej zagęszczone,nie wypadają,
  • nie wypadają,
a skóra głowy jest:
  • lepiej odżywiona oraz nawilżona,
  • pozbawiona stanów zapalnych,
  • pobudzona do wzrostu nowych włosów.