Szkolenia trychologiczne

Trychologia jest dziedziną nauki zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości związanych z owłosioną skórą głowy oraz włosami. Szkolenia organizowane przez Cosmedic Academy w Bydgoszczy skierowane są do osób zarówno zaczynających swoją przygodę z trychologią, jak i doświadczonych specjalistów chcących poszerzyć swoje umiejętności. Na zajęciach można dowiedzieć się dużo na temat anatomii, a także fizjologii włosów oraz pogłębić wiedzę przyczyn bądź mechanizmów różnych rodzajów łysienia. Na szkoleniu porozmawiamy też o najnowszych metodach diagnostycznych i terapeutycznych stosowanych w trychologii. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym kursie wszystkie osoby z woj. kujawsko-pomorskiego, a także całej Polski.
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Trycholog

Anna Frankowska

W Cosmedic Academy w Bydgoszczy szkoleń udziela Pani Anna Frankowska. Jest wykształconym trychologiem z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Przeprowadza kursy w zakresie diagnostyki skóry głowy, a także włosów. Swoje doświadczenie zdobywała w gabinetach trychologicznych tudzież dermatologicznych oraz szpitalach w całej Polsce i za granicą (we Włoszech, w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii). Dzięki profesjonalnemu podejściu, szerokiemu zakresowi tematycznemu oraz praktycznym umiejętnościom, zdobytym podczas szkolenia, uczestnicy mogą rozwinąć swoją karierę w branży kosmetycznej, medycznej lub otworzyć własną praktykę w dziedzinie trychologii. Organizowane są również kursy trychologiczno-fryzjerskie, na których uczestnicy mogą zdobyć niezbędną wiedzę, umożliwiającą im skuteczne wsparcie swoich klientów w utrzymaniu zdrowych włosów i skóry głowy. Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniu z trychologii, zachęcamy do kontaktu z Akademią Cosmedic w Bydgoszczy.

Jak wyglądają szkolenia trychologiczne w Cosmedic Academy Bydgoszcz?

Wszystkie szkolenia trychologiczne składają się z części praktycznej i teoretycznej oraz dzielą się na poziomy podstawowe, a także zaawansowane. Zajęcia dostosowywane są do zakresu wiedzy, jak również potrzeb uczestników. Prowadzimy zarówno szkolenia grupowe, jak i indywidualne, które zakończone są certyfikatami. Kursanci mogą liczyć na bezterminową opiekę merytoryczną z naszej strony. W dodatku dzielimy się doświadczeniem, ale też wiedzą oraz pomagamy z wyborem sprzętu i profesjonalnych produktów trychologicznych.
Zachęcamy osoby z Białych Błot, Inowrocławia, Nakła nad Notecią, jak też Solca Kujawskiego oraz wszystkich z woj. kujawsko-pomorskiego do wzięcia udziału w naszych szkoleniach. Celem kursu jest przekazanie wiedzy z zakresu trychologii komplementarnej pogłębionej o zagadnienia z dziedziny kosmetologii, dermatologii, diagnostyki laboratoryjnej, endokrynologii, psychiatrii, psychologii, neurologii, onkologii, dietetyki, a także trychodietetyki. Umiejętności praktyczne oraz wiedza teoretyczna zdobyta podczas szkolenia pozwolą na samodzielną pracę w gabinecie i osiągnięcie sukcesu w zawodzie trychologa.
Aby dowiedzieć się więcej o szkoleniu trychologicznym, jak również ewentualnych dostępnych terminach i jego cenie, zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu: 883-468-100. Przyjmujemy też wiadomości przychodzące drogą mailową: angelikawyczling.cosmedic@gmail.com.