Szkolenia trychologiczne

Trychologia jest dziedziną nauki zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości związanych z owłosioną skórą głowy oraz włosami. Szkolenia trychologiczne organizowane przez Cosmedic Academy w Bydgoszczy skierowane są do osób zarówno zaczynających swoją przygodę z trychologią jak i doświadczonych specjalistów chcących poszerzać umiejętności.

trycholog Anna Frankowska
Trycholog

Anna Frankowska

Szkolenia prowadzone są przez Trychologa z wieloletnim doświadczeniem Panią Annę Frankowską, specjalistę w zakresie diagnostyki trychologicznej skóry głowy i włosów. Swoje doświadczenie zdobywała w gabinetach trychologicznych i dermatologicznych oraz szpitalach w Polsce i za granicą (Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii). Szkolimy trychologów, lekarzy i kosmetologów. Dla fryzjerów organizujemy szkolenia trycho – fryzjerskie.

Jak wyglądają szkolenia trychologiczne w Cosmedic Academy Bydgoszcz?

Każde szkolenia trychologiczne składają się z części praktycznej i teoretycznej oraz dzielą się na poziomy podstawowe i zaawansowane. Szkolenia dostosowywane są do zakresu wiedzy oraz potrzeb uczestników. Prowadzimy szkolenia grupowe jak i indywidualne.

Celem szkoleń jest przekazanie wiedzy z zakresu trychologii komplementarnej pogłębionej o zagadnienia z dziedziny kosmetologii, dermatologii, diagnostyki laboratoryjnej, endokrynologii, psychiatrii, psychologii, neurologii, onkologii, dietetyki , trychodietetyki. Umiejętności praktyczne oraz wiedza teoretyczna zdobyta podczas szkoleń , pozwolą na samodzielną pracę w gabinecie oraz osiągnięcie sukcesu w zawodzie trychologa.

Szkolenia trychologiczne zakończone są certyfikatami. Kursanci mogą liczyć na bezterminową opiekę merytoryczną z naszej strony. Podzielimy się doświadczeniem i wiedzą oraz pomożemy z wyborem sprzętu i profesjonalnych produktów trychologicznych

Więcej informacji na temat programu szkoleń uzyskają Państwo w wiadomości prywatnej, pod numerem telefonu : 693-222-073 bądź pod adresem mailowym : kontakt@instytutcosmedic.com