Specjaliści od leczenia skóry głowy i włosów w Bydgoszczy

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==
Anna Frankowska
Trycholog
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==
Angelika Wyczling
Kosmetolog
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==
Danuta Sołtysik
Pielęgniarka
W Instytucie Trychologii Cosmedic w Bydgoszczy kompleksowo zajmujemy się problemami dotyczącymi skóry głowy oraz włosów. W naszym doświadczonym zespole pracują trycholodzy, kosmetolodzy, dietetycy kliniczni, specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, fizjoterapeuci oraz podolodzy. Świadczymy specjalistyczne usługi, bazując na bezpiecznych preparatach, wykorzystując najnowsze technologie, a także innowacyjne metody leczenia trychologicznego.

Diagnoza i konsultacje u trychologa

Szczegółową analizę skóry głowy i włosów wykonuje nasz doświadczony trycholog, a nie dermatolog lub lekarz wyspecjalizowany w innych dziedzinach medycznych. Spowodowane jest to faktem, że wyłącznie specjalista z zakresu trychologii będzie w stanie prawidłowo rozpoznać problemy skalpu oraz włosów, a dzięki temu dobrać też właściwe badania oraz opracować prawidłowy plan leczenia.

Zabiegi dostępne w naszym instytucie w Bydgoszczy

W Instytucie Trychologii Cosmedic oferujemy szeroki zakres zabiegów i terapii dedykowanych pielęgnacji skóry głowy i włosów. Wykonujemy je za pomocą nowoczesnych sprzętów o potwierdzonej skuteczności, a także używając profesjonalnych preparatów, które uwydatniają efekty terapii. Na regeneracji włosów oraz różnorodnych schorzeniach znamy się jak nikt inny, dlatego pozwól nam o siebie zadbać. Aktualny koszt zabiegów wykonywanych w naszym Instytucie Trychologii dostępny jest w zakładce Cennik.

Zabiegi oczyszczające

Oferujemy profesjonalne zabiegi oczyszczające skórę głowy wykonywane przez naszego trychologa. Pomagają one w eliminacji nadmiaru sebum, są w stanie usunąć martwe komórki naskórka i wszelkie zanieczyszczenia. W efekcie skóra głowy po zabiegu stanie się czysta, co umożliwi łatwiejsze przedostawanie się składnikom odżywczym do włosów. Poprawi to ich kondycję oraz przyczyni się do szybszego wzrostu.

Mezoterapia u specjalisty od włosów

Wykorzystujemy innowacyjne metody mezoterapii w celu bezpośredniego dostarczania składników odżywczych do skóry głowy, wspierając jej regenerację i zapewniając wzmocnienie cebulek włosowych. Terapia ta dostępna jest w naszym instytucie w trzech odsłonach – sprawdź mezoterapię igłową lub bezigłową.

Zabiegi regenerujące i odżywcze

W naszym Instytucie Trychologii oferujemy różnorodne terapie regenerujące oraz odżywcze. Proponowane zabiegi odbudowują strukturę włosów, a także zabezpieczają ją przed możliwymi uszkodzeniami. Ponadto mają na celu przywrócenie skórze głowy równowagi, poprawę kondycji włosów oraz zapobieganie ich wypadaniu.
To tylko niektóre z usług świadczonych przez trychologów. W ofercie naszego Instytutu w Bydgoszczy dostępne są również zabiegi wykonywane przez kosmetologów oraz innych specjalistów. W związku z lokalizacją przychodni zachęcamy do skorzystania z proponowanych usług osoby z różnych dzielnic Bydgoszczy, takich jak Wyżyny, Fordon czy Błonie. Otwarci jesteśmy także dla zainteresowanych z innych miejscowości – nasza oferta zabiegów trychologicznych skierowana jest do mieszkańców Inowrocławia, Solca Kujawskiego, Nakła nad Notecią, Białych Błot oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego.
Zapraszamy do Instytutu Trychologii Cosmedic w Bydgoszczy, gdzie zatroszczymy się o zdrowie i piękno Twoich włosów oraz skóry głowy. Skorzystaj z niesamowitych efektów, które zapewni Ci kosmetologia oraz trychologia!